CEE Energy
Innowacje | Finansowanie | Kadry | Zielona energia

Przemysłowa Akademia Rozwoju tworzy nowoczesne standardy współpracy ze szkołami technicznymi i branżowymi

Wspieramy rozwój młodej, wykształconej i gotowej do nowych wyzwań kadry dla przemysłu

Zapewniamy branży przemysłowej wykształconą, odpowiednio przygotowaną do realizacji zadań kadrę, a młodym osobom dajemy realną szansę na pracę, która jest interesująca, dobrze płatna i rozwijająca.

Wykorzystujemy istniejący potencjał zacieśniając współpracę młodych osób, szkół technicznych i branżowych oraz przedsiębiorców. Pozyskujemy środki unijne na dostosowanie modeli praktycznej nauki zawodu do realnych potrzeb rynku pracy.

Wdrażamy narzędzie do zarządzania wiedzą w organizacji

Platforma e-learningowa w organizacji to narzędzie, usprawniające proces zarządzania i weryfikacji wiedzy wewnątrz organizacji.

Organizujemy warsztaty moderujące  dla  uczniów /pracowników

Przyjazna atmosfera w pracy to podstawa. Dzięki naszym warsztatom uczniowie/ pracownicy uruchamiają swoją kreatywność, ujawniają się ukryte talenty w zespole, a dowodzenie przejmują naturalni liderzy.

Opracowujemy materiały do kształcenia online

Zajmujemy się opracowaniem e-materiałów edukacyjnych oraz wdrażaniem ich na platformy e-learningowe. Przygotowujemy materiały szkoleniowe, testy sprawdzające wiedzę.

Wdrażamy projekty promocji marki pracodawcy i kształcenia zawodowego dla różnych branż

Promocja kształcenia poprzez projektu typu: e-ambasador, Zawodowa Przyszłość zaczyna się u nas

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy!

Krzysztof Tomaszewski

Ekspert w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami i projektami z 14-letnim doświadczeniem w doradztwie transakcyjnym, projektach przemysłowych oraz w zarządach spółek kapitałowych. Doświadczenie w bankowości, przemyśle ciężkim, energetyce. 

Współpraca z przedsiębiorstwami z zakresie efektywnego wykorzystywania zasobów ludzkich, monitorowaniu wydajności pracowników.

Paulina Kordas

Ekspert w pozyskiwaniu i koordynowaniu projektów unijnych, która wykorzystując metodę Design Thinking kreuje pomysły, projektuje doświadczenia i innowacje.

Organizatorka i współorganizatorka wystaw, konferencji, warsztatów i szkoleń związanych z edukacją i nauką. Wdraża projekty, inicjatywy, innowacyjne rozwiązania związane z rozwijaniem wykwalifikowanej młodej kadry dla branży przemysłowej.

Kamil Kamiński

Interim Manager prowadzący kompleksowe projekty zmian i reorganizacji przedsiębiorstw w obszarze HR.

Posiada doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii personalnych (produktywność, rozwój umiejętności, zarządzanie kompetencjami, zarządzanie zmianą, talent management, rekrutacja, systemy wynagrodzeń i benefitów, struktury organizacyjne, controling personalny)

Image

Skontaktuj się z nami: