CEE Energy
Innowacje | Finansowanie | Kadry | Zielona energia

Koncentrujemy się na wspieraniu budowy lokalnego łańcucha dostaw dla lądowej i morskiej energetyki wiatrowej, procesów łączenia sektorów w celu stworzenia gałęzi przemysłu ukierunkowanej na stworzenie gospodarki niskoemisyjnej w tym  wytwarzanie „zielonego” wodoru.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami i projektami z ponad 20-letnim doświadczeniem w doradztwie transakcyjnym, projektach przemysłowych oraz w zarządach spółek kapitałowych. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu, restrukturyzacji i rozwoju przedsiębiorstw w każdej płaszczyźnie.

Prowadzimy kompleksowe projekty z zespołami interdyscyplinarnymi, wykorzystując silne cechy interpersonalne – komunikatywność i współpracę w zespole.

Posiadamy doświadczenie w przemyśle ciężkim, energetyce, konstrukcji stalowych, stoczniowym, przemysłu dla energetyki odnawialnej.

Image

Skontaktuj się z nami:

    Maciej Mierzwiński

    Doświadczenie w prowadzeniu, restrukturyzacji i rozwoju przedsiębiorstw na każdej płaszczyźnie. Stanowiska w sektorze prywatnym i w spółkach z udziałem Skarbu Państwa. Prowadzenie kompleksowych projektów z zespołami interdyscyplinarnymi.